105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 grudnia 2023 - niedziela Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Festiwal hitów
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 grudnia 2023 - niedziela Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
03 grudnia 2023 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1664358377

„Bo siła jest Kobietą” - konferencja tylko dla kobiet !

Boskie Karkonoskie wzywają do walki o siebie i swoje marzenia!


Prowadzą firmy, zarządzają wielkimi i mniejszymi projektami, zatrudniają pracowników lub są częścią zespołów. Przy tym wszystkim, w nienormowanym czasie pracy pełnią funkcję managerów do spraw logistyki, zdrowia, finansów, infrastruktury, edukacji i kultury we własnych wydziałach rodzinnych. Potrafią bardzo wiele. Mają potężną siłę. Wielozadaniowość to ich drugie imię, a wciąż nie potrafią docenić samych siebie.

„Zmieniamy to myślenie” – mówi Katarzyna Harbul-Bała, Prezes Fundacji Boskie Karkonoskie. 1 października 2022 w Świeradowie Zdroju Fundacja organizuje konferencję wyłącznie dla kobiet. „Pragniemy by kobiety Dolnego Śląska głośno i odważnie promowały swoje projekty i dokonania, chwaliły się sukcesami i dzieliły nauką płynącą nie tylko z sukcesów, ale i z porażek. Chcemy je wspierać, motywować, inspirować, aktywizować, łączyć, poznawać, dostarczać wiedzy i odwagi. Chcemy, żeby ze sobą kooperowały, nawiązywały relację”.

Kto może wziąć udział w Konferencji? „Niezależnie od tego czy jesteście wytrawnymi bizneswoman, czy dopiero startujecie i szukacie pomysłu na siebie” – dodaje Katarzyna Harbul-Bała. „Jeśli jesteście aktywne zawodowo, chcecie rozszerzyć zakres własnych kompetencji, zmienić kierunek rozwoju zawodowego, przekonać się czy warto zakładać własną firmę, potrzebujecie motywacji i wiatru w żagle, jesteście matkami chcącymi wrócić na rynek pracy, kobietami, które po zakończeniu kariery zawodowej szukają pomysłu na siebie, lub marzycie o zmianie życiowego kursu – to wydarzenie jest dla Was”.

„Warto wziąć udział w tym evencie z kilku względów”, mówi Barbara Rymaszewska, wiceprezes Fundacji Boskie Karkonoskie. „Motywacja, energia, wiedza, inspiracja i wiara we własne możliwości. Do tego niezwykłe znajomości i nowe kontakty biznesowe. Z tym zakończycie udział w II BOSKIEJ KONFERENCJI. Poznacie kobiety, które postawiły w życiu na siebie. Zaradne, aktywne, energiczne i kreatywne. Kobiety, które uwierzyły we własne możliwości i konsekwentnie realizują plan. Mają siłę, która inspiruje innych”.

Szczegóły:

https://boskiekarkonoskie.org/2-konferencja-boskich/