105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 września 2023 - piątek Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Noc na HitPlanecie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 września 2023 - piątek Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
22 września 2023 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1658490519

Przespacerował się po cudzym aucie


Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o uszkodzenie mienia. Mężczyzna bez żadnego powodu przespacerował się po zaparkowanym aucie czym spowodował straty na blisko 24 tysiące złotych. Teraz za to przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Mówi oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze Edyta Bagrowska.

Policjant z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia.
Do zdarzenia doszło 30 czerwca br. na jednej z ulic w Cieplicach. Mężczyzna przechodząc obok zaparkowanego pojazdu marki Toyota wszedł na niego i przespacerował się po nim. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości blisko 24 tysiące złotych.
Funkcjonariusze powiadomieni o przestępstwie rozpoczęli poszukiwanie wandala. Na podstawie uzyskanych w tej sprawie informacji oraz po analizie nagrań z kamer monitoringu wytypowali, a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o popełnienie tego czynu. Okazał się nim 40-letni jeleniogórzanin.
Mężczyzna za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.