105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 marca 2023 - poniedziałek Imieniny: Lidii, Ernesta

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 marca 2023 - poniedziałek Imieniny: Lidii, Ernesta

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
27 marca 2023 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1657358793

Nasze miasto jest zrujnowane mówi były Mer Siewierodoniecka


Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak gościł wczoraj w Ratuszu Wołodymyra Grycyszyna- honorowego obywatela Jeleniej Góry, który w 2006 roku jako Mer Siewierodoniecka podpisał z ówczesnym Prezydentem Jeleniej Góry Józefem Kusiakiem umowę o partnerstwie między Jelenią Górą a Siewierodonieckiem.
Rozmawiano o pomocy udzielonej przez nasze miasto i mieszkańców Jeleniej Góry- obywatelom Siewierodoniecka , miasto które zostało zniszczone w 80%. Przed wojną mieszkało tam ponad 120 tys. osób , teraz pozostało jedynie 6 tys. tych którzy sprzyjają rosyjskim najeźdźcom. Był Mer Siewierodoniecka wierzy jednak, że w przyszłym roku miasto znów wróci do Ukrainy i zacznie się jego odbudowa. Jak mówi krzywd które wyrządzili rosyjscy żołdacy Ukraińcy przez pokolenia nie zapomną.

Zdjęcia