105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 lutego 2024 - środa Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Top20 Hip-Hop

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 lutego 2024 - środa Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
28 lutego 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1655633749

Quo Vadis Karkonosze?


Piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra nie zdołali utrzymać się w 3 lidze. Matematyczne szanse pogrzebali w przegranym przedostatnim meczu sezonu. W ostatniej odsłonie na własnym obiekcie spuentowali trzecioligowy sezon sromotną porażką z Lechią Zielona Góra 1:4. O komentarz do zakończonych rozgrywek i tego pojedynku z Lechią poprosiliśmy Piotra Kubana dziennikarza JG24 który od lat zajmuje się drużyną Karkonoszy.

Przypomnijmy, że ligę wygrały rezerwy Zagłębia Lubin. Oprócz Karkonoszy z rozgrywkami pożegnały się także zespoły Piasta Żmigród i Foto-Higieny Gać.
Zgodnie z przewidywaniami w drużynie Karkonoszy Jelenia Góra dojdzie do dużych zmian kadrowych.

Na pewno zespół opuszczą: Ibrahima Toure, Mateusz Prochoń, Kacper Szczudliński, Adrian Dąbrowski, Wojciech Galas, Michał Dryja i Kacper Kopczak. Swoje odejście zapowiedzieli również Mateusz Czerwiński, Bartosz Poszelężny i Michał Wawrzyniak. Klubów w wyższych ligach za pośrednictwem swoich menadżerów szukać zamierzają również Nikodem Siudak i Dawid Gil.
Ten pierwszy w tym nadchodzącym tygodniu będzie przechodził testy w drugoligowym Stomilu Olsztyn.
Quo Vadis Karkonosze? Komentarz Piotra Kubana dziennikarza JG24.

Po rozmowach z zarządem KSK deklarację dalszych występów przy Złotniczej złożyli: Przemysław Kocot, Paweł Niemienionek, Wojciech Fościak, Mateusz Kulchawy, Kacper Tokarz, Kacper Sutor, Brajan Kułakowski i Patryk Maciejewski.
Ostatecznej decyzji co do swojej przyszłości przy Złotniczej nie podjęła spora grupa zawodników, w tym: Mateusz Baszak, Kamil Kurianowicz, Mateusz Firlej, Łukasz Ranecki, Patryk Bębenek, Tobiasz Kuźniewski, Jakub Firmanty i Serhii Taran.

źródłojg24.pl