105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
09 grudnia 2023 - sobota Imieniny: Wiesława, Leokadii, Joanny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

Music News Magazine
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
09 grudnia 2023 - sobota Imieniny: Wiesława, Leokadii, Joanny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
09 grudnia 2023 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1650024982

Spał na torach, potrącił go pociąg

O dużym szczęściu może mówić mężczyzna, który w nocy z czwartku na piątek w Sędzisławiu został potrącony przez pociąg.


 Do wypadku doszło około 1 w nocy, na miejscu był nasz reporter Andrzej Pawlukiewicz.

 

Jak powiedział nam maszynista pociągu towarowego relacji Kamienna Góra - Wrocław, mężczyzna spał pijany na torach a gdy pociąg zaczął hamować, uderzony przez jeden z wagonów, spadł z nasypu kolejowego do strumyka. Tam odnaleźli go maszyniści i wezwali policję oraz pogotowie. Ponieważ poszkodowany leżał w trudnym, niedostępnym terenie, lekarz pogotowia poprosił o pomoc straż pożarną w Kamiennej Górze. Strażacy w woderach przetransportowali poszkodowanego do karetki.  Nie wiadomo w jakim jest stanie,  na pewno ma uraz nogi. Trudno było się z nim porozumieć, bowiem był kompletnie piany.

 

Obaj maszyniści byli trzeźwi. Przez zdarzenie na kilka godzin wstrzymano ruch pociągów na trasie Kamienna Góra- Sędzisław.

 

pociąg wypadek kolejowy Sędzisław