105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
11 grudnia 2023 - poniedziałek Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Zbigniew Deka

Pogoda W Górach
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
11 grudnia 2023 - poniedziałek Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
11 grudnia 2023 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1645637871

Ruszył proces zabójstwa 3 letniej Hani z Kłodzka

W środę w Sądzie Okręgowym w Świdnicy rozpoczął się proces dot. śmierci 3-letniej Hani z Kłodzka. Matka dziewczynki oraz jej konkubent


 W środę w Sądzie Okręgowym w Świdnicy rozpoczął się  proces dot. śmierci 3-letniej Hani z Kłodzka. Matka dziewczynki, oraz jej konkubent, mieli znęcać się psychicznie i fizycznie nad dzieckiem. To bulwersująca sprawa sprzed roku.

 

Śledczy chcą, aby Lucyna K. - matka Hani i Łukasz B. - konkubent matki odpowiedzieli za zabójstwo. Oskarżona została również kurator sądowa, która - zdaniem śledczych - niewłaściwie sprawowała nadzór nad rodziną.

Sąd przez blisko sześć godzin przesłuchiwał oskarżonych, którzy nawzajem obwiniali się winą za śmierć Hani. Sąd nie wyłączył jawności procesowej, więc światło dzienne ujrzały szokujące fakty, które miały miejsce w domu rodzinnym w Kłodzku. Wiadomo, że 3 letnia dziewczynka była bita pięściami, kopana, oraz wkładana na kilka minut do kabiny prysznicowej z lodowatą wodą. W ten sposób matka i jej partner chcieli zdyscyplinować dziecko. Łukasz B przyznał się do zabójstwa Hani, zaś jej matka tylko do karania dziewczynki. Prokuratura domaga się najwyżej kary dla obojga, kolejna rozprawa 8 marca.