105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 grudnia 2023 - niedziela Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

Strefa 79+
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 grudnia 2023 - niedziela Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
03 grudnia 2023 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1645530300

Wirtualny pączek - realna pomoc

Pączek ze szlachetnym nadzieniem to największa, a zarazem najbardziej tradycyjna akcja wolontariacka w KGHM.


W tym roku akcja będzie miała zupełnie inny charakter. Ze względu na sytuację pandemiczną zbiórka zostanie przeprowadzona online. W związku z tym nie będzie tradycyjnej dystrybucji pączków wśród pracowników KGHM.Mówi Sylwia Jurgiel rzecznik miedzowej spółki.

W tym roku zbiórka dotyczy pomocy 7-letniej Ewie - wnuczce Grzegorza Olszaka, pracownika działu kontroli jakości w Hucie Miedzi Cedynia. Dziewczynka urodziła się jako wcześniak w 7 miesiącu ciąży. Wymaga długotrwałej i specjalistycznej rehabilitacji. W konsekwencji wszystkich komplikacji zdrowotnych rozwój Ewy jest znacznie opóźniony w stosunku do rówieśników. Zdiagnozowano wzmożone napięcie mięśniowe, przez co dziewczynka nie porusza się samodzielnie, jeździ na wózku.
Każdy może wesprze zbiórkę wpłacając dowolną kwotę na stronie Fundacji Złotowianka HELP -

https://zlotowiankahelp.pl/cel/ewa-piech/