105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lutego 2024 - czwartek Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Best of

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lutego 2024 - czwartek Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
22 lutego 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1645009865

W Szklarskiej Porębie zapłonął znicz olimpijski

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych oficjalnie otwarta


Wczoraj wieczorem na stadionie w Szklarskiej Porębie odbyło się oficjalne otwarcie na Dolnym Śląsku XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych. Wydarzenie miało wyjątkową oprawę. Był olimpijski ceremoniał z zapaleniem znicza i specjalnym ślubowaniem zawodników, trenerów i sędziów. Młodych sportowców podejmują: Szklarska Poręba, Karpacz, Świdnica, Wałbrzych, Duszniki Zdrój, Stronie Śląskie i Jelenia Góra a także Tomaszów Mazowiecki,  Zakopane, Tychy i Bytom. Województwo Dolnośląskie w 28-letniej historii Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych organizuje ją już po raz szósty. - Jesteśmy bardzo dumni, że tak prestiżowa impreza sportowa  odbywa się min. w Szklarskiej. Życzę wszystkim uczestnikom powodzenia i jak najlepszych wyników – mówi burmistrz Szklarskiej Poręby Mirosław Graf.

 

Dwa lata temu w pierwszej dwudziestce klasyfikacji końcowej było aż pięć klubów z naszego regionu. Wygrał ją MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra. W klasyfikacji medalowej Dolny  Śląsk był czwarty.

Zdjęcia