105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 września 2023 - piątek Imieniny: Michała, Gabriela, Rafała

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Noc na HitPlanecie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 września 2023 - piątek Imieniny: Michała, Gabriela, Rafała

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
29 września 2023 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1624340970

Cza cza z Karpacza hitem lata?

Sebastian Piórecki, zwycięzca Szansy na Sukces promuje piosenkę, która rozrusza każdego a powstała w Karkonoszach


Czy Karpacz będzie miał swój hit muzyczny? Wiele wskazuje na to, że tak. Na kanale You Tube można obejrzeć teledysk Sebastiana Pióreckiego „Cza cza z Karpacza”.

Czy będzie to przebój na miarę Miłości w Zakopanem? Utwór na pewno zostanie zauważony a naszym zdaniem może stać się muzyczną wizytówką Karpacza. Latynoskie rytmy szybko wpadają w ucho. Nowoczesny aranż, proste, łatwe do zapamiętania słowa oraz refren, a wszystko w atmosferze Karpacza i Karkonoszy.

Sebastian jest zwycięzcą „Szansy na sukces” z piosenkami Andrzeja Piasecznego. Pisze o sobie: „Zakochany w górach, starych samochodach i rozstrojonych gitarach. Jego występ na weselu siostry obejrzało ponad 6 milionów osób. W wolnym czasie projektuje gry planszowe, pisze książki i piosenki na zamówienie. Za drobne od przechodniów nagrał płytę w klimatach lat 60 i 80, a to wszystko w połączeniu z klubową muzyką alternatywną. Marzenie Sebastiana? Zdać egzamin na ciężarówki i zrobić prawo jazdy na autobus.

Teledysk nagrywany latem w Karpaczu i Karkonoszach – jest doskonałą promocją regionu. Piękne widoki, roztańczeni młodzi ludzie, piękna dziewczyna, słońce, bijący z clipu optymizm – czy może być lepsze lekarstwo na zmęczenie pandemią?

link do utworu poniżej :

https://www.youtube.com/watch?v=upv5jxcPrRs

Sebastian Piórecki w rozmowie opowiada o kulisach powstania piosenki "Cza cza z Karpacza" oraz o wygranej w "Szansie na Sukces"