105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
11 grudnia 2023 - poniedziałek Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
11 grudnia 2023 - poniedziałek Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
11 grudnia 2023 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1619631261

Ruszyła akcja "RozkFITnij" na wiosnę z CK Gminy Rudna

Mieszkańcy gminy Rudna wracają do aktywności na świeżym powietrzu


Mimo że świetlice muszą pozostać jeszcze zamknięte, a większość działań nadal realizowana jest w sieci, Centrum Kultury Gminy Rudna stworzyło ofertę zajęć na gminnych obiektach sportowych. Po długim czasie spędzonym przed monitorami komputerów podczas pracy i nauki zdalnej, każdemu wyjdzie na zdrowie skorzystanie z aktywności na świeżym powietrzu.

Powracają ulubione zajęcia dla dorosłych i dzieci, takie jak: Zumba, Strong Nation, Zdrowy Kręgosłup, stretching, aerobic, fitness, tenis, czy taniec nowoczesny. W wielu miejscowościach pojawią się też nowości- gimnastyka prozdrowotna dla dzieci, hip-hop, Zumba Kids oraz zajęcia taneczno-rozwojowe z nowym instruktorem z akademii artystycznej „Ancymonek”. Nie zabraknie również zajęć ruchowych i gier zespołowych prowadzonych przez pana Jacka Zająca oraz Pana Rafała Urbaniaka, nauczycieli z gminnych szkół.

Na Orliku w Rudnej codziennie prowadzone są zajęcia w ramach projektu „Lokalny Animator Sportu”, można na nich nauczyć się grać w tenisa, poznać podstawy koszykówki, albo rozegrać profesjonalny turniej piłki nożnej. Informacje dotyczące zapisów i zasad uczestniczenia w zajęciach sportowych podane są na plakatach. Zachęcamy do śledzenia profilu  facebook Centrum Kultury Gminy Rudna.

O akcji opowiada Anna Badecka Dyrektor Centrum Kultury Gminy Rudna

Gmina Rudna Anna Badecka