105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
11 grudnia 2023 - poniedziałek Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
11 grudnia 2023 - poniedziałek Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
11 grudnia 2023 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1618743640

Pijany wjechał do rzeki

Dwa promile w organizmie miał 59-cio letni kierowca Seata, który w niedzielę rano zjechał z drogi do rzeki. Do zdarzenia doszło w Kamiennej Górze.


 

Samochód zjechał z drogi tuż koło mostu na ul .Krzeszowskiej i wylądował na dachu w Zadrnie. Na miejscu pierwsi pojawili się policjanci i natychmiast pomimo niskiej temperatury wskoczyli w ubraniach do rzeki.

Samochód w całości był zanurzony, istniało więc prawdopodobieństwo, że w jego wnętrzu znajdują się ofiary. Następnie na miejsce przyjechali strażacy i pomogli w przeszukiwaniu pojazdu policji. Na szczęście w seacie nie było nikogo. Żeby to sprawdzić, ratownicy musieli w całości zanurkować w lodowatej wodzie. Na miejscu wypadku pojawił się kierowca seata, który poinformował strażaków, że to on prowadził pojazd. Został zatrzymany i przesłuchany przez patrol policji. Badanie wykazało dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Pasażerem był jego 16-to letni syn. Pan stracił uprawnienia i został zatrzymany do wyjaśnienia.

kamienna góra pijany kierowca wpadł do rzeki