105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 listopada 2023 - wtorek Imieniny: Lesława, Zdzisława, Stefana
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 listopada 2023 - wtorek Imieniny: Lesława, Zdzisława, Stefana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
28 listopada 2023 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1613986058

Udany start UKS Jedenastka Jelenia Góra

Zawody odbywały się w Łagiewnikach, startowali przedstawiciele wszystkich kluby judo z Dolnego Śląska.


Młode zawodniczki i zawodnicy z klubu UKS Jedenastka Jelenia Góra wzięli udział w Mistrzostwach Dolnego Śląska. Zawody odbywały się w Łagiewnikach, startowali przedstawiciele wszystkich kluby judo z Dolnego Śląska. W kategorii junior młodszy świetnie poradziła sobie Maja Siedlecka zdobywając srebrny medal, choć sama zawodniczka czuje niedosyt po przegranym finale. Mówi Paweł Dudek z UKS Jedenastka Jelenia Góra.

W najliczniej obsadzonej wadze po dwóch stoczonych pojedynkach na siódmym miejscu uplasował się Gienek Protsenko. W kategorii młodzików najlepiej spisał się Julian Ćwiek, który stoczył cztery pojedynki z czego trzy z nich zakończył przed czasem wygrywając przez ippon w pierwszej minucie walk. Dobrze radził sobie Dorian Góra, który stoczył trzy pojedynki i w ostatnim uległ zwyciezcy turnieju zajmując ostatecznie piąte miejsce. Bardzo dobrze spisał się Adam Młodnicki, który ćwiczy judo zaledwie od pół roku i po dwóch pojedynkach zajął piąte miejsce. Natomiast ostatni nasz młodzik Tymoteusz Góra po dwóch walkach zajął siódme miejsce.

W ostatniej kategorii dzieci starsze reprezentowało nas troje zawodników. Srebrny medal zdobyła Hanna Wdowiak, która podobnie jak Adam jest z nami od września. Pierwszy start i pierwszy medal. Brązowy krążek zdobył Krystian Rabenda, który po przerwie wrócił do naszej dyscypliny. Paweł Protsenko po kilku wyczerpujących walkach zdobył piate miejsce.

To dla wielu naszych wychowanków był pierwszy start od ponad roku. Widać, że nasi zawodnicy są na dobrej drodze do zwycięstw. Na naszych zawodników można było jak zawsze liczyć! Dostarczyli wiele emocji.
Jest to ogromna zasługa byłych trenerów kadry narodowej seniorów: Anety Szczepańskiej, Piotra Sadowskiego oraz naszych przyjaciół Damiana Lisiewcza wraz z klubem judo z Przemętu i naszych zagranicznych przyjaciół klubu judo z Jablonca oraz z Liberca.