105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lutego 2024 - piątek Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Budzimy Przebojowo!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lutego 2024 - piątek Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
23 lutego 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1613069579

Pomóżmy dzieciom z wałbrzyskiego Sobięcina

Te dzieci żyją w bardzo ciężkich warunkach w najbiedniejszej dzielnicy Wałbrzycha – Sobięcin i zasługują na pomoc


Fundacji Garczyńskiej z Wałbrzycha od piątku do niedzieli liczy na pomoc w zebraniu głosów w międzynarodowym, internetowym konkursie, w którym startują już od wielu lat Project for Awesome. Stawką jest wygranie dofinansowania dla dzieci, którymi opiekuje się Fundacja Garczyńskiej. GŁOSOWAĆ można tylko przez 48 godzin czyli od godziny 18.00 12 lutego do godziny 18.00 w dniu 14 lutego. Te dzieci żyją w bardzo ciężkich warunkach w najbiedniejszej dzielnicy Wałbrzycha – Sobięcin i zasługują na pomoc -mówi wolontariuszka Fundacji Garczyńskiej Beata Rudnicka.

Bardzo Państwa prosimy: POMÓŻCIE ZDOBYĆ GŁOSY DLA DZIECIAKÓW. Będzie na jedzenie, wakacje, zajęcia edukacyjne.

ODDANIE GŁOSU NIC NIE KOSZTUJE!

GŁOSOWAĆ będzie można tylko przez 48 godzin czyli od godziny 18.00 w dniu 12 lutego do 18.00 w dniu 14 lutego.

Jak to działa:

  1. LINK do głosowania podamy 12 lutego o 18.00:

- na fb  Fundacji Garczyńskiej: https://www.facebook.com/FundacjaEdukacyjna/

- na www Fundacji Garczyńskiej: https://fundacjagarczynskiej.wordpress.com

  1. Trzeba obejrzeć filmik i za niego zagłosować. Instrukcję jak to skutecznie zrobić podamy pod linkiem do głosowania. Oddanie głosu NIC NIE KOSZTUJE!
  2. Można głosować na nasz filmik wielokrotnie ale tylko przez 2 doby (12 lutego od 18.00 do 14 lutego do 18.00 i z każdego urządzenia (laptop, telefon, komputer stacjonarny, komputer znajomego i cioci i mamy i sąsiada!).

Nasz filmik będzie konkurował o głosy z filmikami fundacji dobroczynnych z całego świata.Jeśli znajdziemy się wśród 20-25 filmików najczęściej oglądanych i z największą liczbą głosów - to dzieciaki dostaną potężne dofinansowanie. Kwoty mogą sięgnąć 16 tys $, 20 tys $. Różnie w zależności od roku.

POMÓŻCIE ZDOBYĆ DOFINANSOWANIE DLA DZIECIAKÓW- Są tego warte.

Te dzieci żyją w bardzo ciężkich warunkach w najbiedniejszej dzielnicy Wałbrzycha – Sobięcin.

Bywa, że ich codziennością jest głód, zimno, przemoc. Świetlica, którą prowadzi nasza Fundacja Garczyńskiej karmi dzieci, jest miejscem gdzie mogą się ogrzać, poczuć bezpiecznie, otrzymać pomoc w lekcjach, pobawić się, być przytulone.

Nawet w czasie pandemii codziennie wydawaliśmy paczki żywnościowe, prowadziliśmy angielski w małych grupach i zajęcia na świeżym powietrzu. Tu dzieci czują się kochane.

Prosimy: ZAGŁOSUJCIE na nasz filmik. To NIC NIE KOSZTUJE.

Każdy głos może zaważyć, czy te dzieci dostaną dofinansowanie z czego sfinansujemy jedzenie, angielski i inne zajęcia edukacyjne, opiekę 2 wychowawczyń, wakacje.

Warto pomóc tym dzieciom. To nie ich wina, że urodziły się w najbiedniejszej dzielnicy Wałbrzycha, gdzie brak bieżącej wody, ogrzewania, alkoholizm i wielopokoleniowe bezrobocie jest naprawdę częste.

Liczymy na Państwa pomoc