105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 lutego 2024 - poniedziałek Imieniny: Mirosława, Aleksandra
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 lutego 2024 - poniedziałek Imieniny: Mirosława, Aleksandra

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
26 lutego 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1606201273

27. Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm

W najbliższą środę (25.11.20) odbędzie się 27. Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm pod hasłem 'Digitalizacja w biznesie"


Oczywiście ze względu na pandemię wszystko odbędzie się on-line. Forum organizowane przez Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego służy mikro, małym i średnim firmom do zaprezentowania oferty, wymiany doświadczeń oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych i biznesowych z firmami z Polski, Niemiec i Czech. Mówi Prezes KARR Hubert Papaj.

Jednym z wyzwań w dzisiejszym biznesie jest zastosowanie nowoczesnych technologii ICT w tzw. logistyce ostatniej mili o tym opowie prof. Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Maja Zofia Kiba-Janiak.

Uczestnicy Forum organizowanego przez Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego będą mieli możliwość wysłuchania prezentacji instytucji otoczenia biznesu w zakresie wymiany wiedzy i doświadczeń z obszaru rozwoju innowacji i transferu technologii oraz nawiązania kontaktów gospodarczych w trakcie Giełdy Kooperacyjnej. Mówi wieloletni uczestnik Forum, przedsiębiorca Łukasz Ryba.

Aby ułatwić życie przedsiębiorcom na trójstyku KARR razem z Saksońską Agencją Wspierania Gospodarki zakończył prace nad specjalną platformą im dedykowaną pod nazwą Atlas Kompetencji. Mówi Zygmunt Potocki kierownik projektu DigiNetPolSax.

Jednym z kluczowych wyzwań dla przedsiębiorców będzie zapobieganie wyciekom danych, jak zarządzać bezpieczeństwem cybernetycznym w swojej firmie - mówi Paweł Wałuszko, ekspert cyber bezpieczeństwa.

Organizowane już po raz 27 przez KARR Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm - to niezwykle ważne wydarzenia gospodarcze na Dolnym Śląsku - mówi Marszałek Województwa Cezary Przybylski z Bezpartyjnych Samorządowców.