105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lutego 2024 - czwartek Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

DEBIUTANCI PL

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lutego 2024 - czwartek Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
22 lutego 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1604421694

Zdrojowy Teatr Animacji zaprasza w najbliższą sobotę i niedzielę na dwa spektakle

W sobotę o godzinie 16.00 propozycja familijna


Spektakl wyróżniony w 26 Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej, a także nagrodzony 'Srebrnym Kluczykiem' w plebiscycie Nowin Jeleniogórskich jako najlepszy spektakl minionego sezonu.
Główna bohaterką przedstawienia jest śmierć, z którą wszyscy mają problem. Morał i prawda życiowa podana jest w zabawny i nienachalny sposób. 'Kto się boi Pani Eś'? to spektakl komediowy, pełen gagów i dobrego humoru. Scenografia Pavla Hubički przenosi widza w świat cyrku, jednocześnie sugeruje rzeczywistość meksykańskiego święta Dia de Muertos - radosnego Dnia Zmarłych.
Na przedstawienie zaprasza reżyserka Laura Słabińska.

 

W niedzielę Zdrojowy Teatr Animacji zaprasza najmłodszych widzów do lasu…

Na naszego bohatera, czyli sympatycznego misia Tymoteusza Rymcimci czeka wiele niespodzianek. Oczywiście w przedstawieniu nie może zabraknąć znanego już dzieciom chytrego lisa, tym razem w roli myśliwego. W odpowiednim momencie pojawi się również nieco staroświecki, ale jak zawsze opiekuńczy tato niedźwiedź.

Na przedstawienie zaprasza aktorka Zdrojowego Teatru Animacji Lidia Lisowicz: