105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 marca 2024 - niedziela Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Muzyczne Radio Relax

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 marca 2024 - niedziela Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
03 marca 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1601818097

Zdrowie Bohaterom!

Celem projektu, poza poprawą zdrowia kombatantów jest czerpanie od nich wiedzy, mądrości i doświadczenia.


Zdrowie Bohaterom jest kampanią prospołeczną, która realizowana jest na terenie województwa dolnośląskiego i zachodniopomorskiego. Organizatorem kampanii jest Stowarzyszenie Inicjatywa Historyczna w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Odra Niemen i Polską Grupą Uzdrowisk.
Celem projektu, poza poprawą zdrowia kombatantów jest czerpanie od nich wiedzy, mądrości i doświadczenia. Program turnusów uzdrowiskowych obejmował indywidualny plan zabiegów uzdrowiskowych dla każdego kombatanta, edukacyjne prelekcje oraz szereg działań towarzyszących, takich jak wystawy i spotkania z bohaterami ważnych dla Polski wydarzeń historycznych. W Uzdrowisku Cieplice w Jeleniej Górze podsumowano ten projekt który jak wszystko na to wskazuje będzie kontynuowany. Mówi Eugeniusz Gosiewski w-ce prezes Stowarzyszenia Odra Niemen.

 

Zdjęcia


#zdrowiebohaterom #uzdrowiskocieplice Interferie #kghmtfi