105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
09 czerwca 2023 - piątek Imieniny: Pelagii, Dominika, Efrema

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

Budzimy Przebojowo!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
09 czerwca 2023 - piątek Imieniny: Pelagii, Dominika, Efrema

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
09 czerwca 2023 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1600946246

Placówki kultury zapraszają

Dyrektorzy jeleniogórskich placówek kultury mówili o swoich planach repertuarowych na najbliższe miesiące i zapewniali, że obiekty są epidemicznie bezpieczne.


Dyrektorzy jeleniogórskich placówek kultury podczas konferencji prasowej w Teatrze Norwida mówili o swoich planach repertuarowych na najbliższe miesiące i zapewniali, że obiekty są epidemicznie bezpieczne. Wszędzie oczywiście obowiązuje wypełnienie sali widowiskowej w 50 procentach, konieczność noszenia maseczek oraz dezynfekcja dłoni. Prezydent miasta Jerzy Łużniak zachęcał mieszkańców i turystów do uczestnictwa w spektaklach oraz innych wydarzeniach, bo jak mówił, bez widzów kultura nie istnieje. Zapowiada się od razu kilka hitów bo w przyszłym tygodniu świetne spektakle w ramach 47 Jeleniogórskich Spotkań Teatralnych, to premiera w ZTA i świetne wystawy w BWA. Swoją ciekawą ofertę ma też Jeleniogórskie Centrum Kultury - mówi dyrektor Jarosław Gromadzki.