105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lutego 2024 - czwartek Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Best of

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lutego 2024 - czwartek Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
22 lutego 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1598954001

"Burza" w Sosnówce !

SP w Sosnówce musi zostać zamknięta do czasu wykonania zabezpieczeń przeciwpożarowych. Rodzice się na to nie godzą i zapowiadają strajk okupacyjny obiektu.


Kolejna odsłona dotycząca funkcjonowania lub nie, Szkoły Podstawowej w Sosnówce koło Jeleniej Góry. Kiedy w całej Polsce zdecydowana większość rodziców, dzieci i nauczycieli raczej z ostrożnym optymizmem rozpoczyna nowy rok szkolny to tam jest ogromna nerwowość i napięcie czy szkoła dalej będzie istnieć. Po kilku nieskutecznych próbach jej likwidacji okazało się, że obiekt nie posiada odpowiednich zabezpieczeń przeciwpożarowych i należy bezzwłocznie dokonać tej inwestycji. Do tego czasu szkoła zostaje przeniesiona do nowej placówki w Podgórzynie. Rodzice nie godzą się z taką decyzją i rozpoczynają strajk okupacyjny szkoły w Sosnówce. Wójt Podgórzyna Mirosław Kalata uważa, że to decyzja emocjonalna a inwestycję należy przeprowadzić w trosce o bezpieczeństwo dzieci.