105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 grudnia 2023 - poniedziałek Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Best of
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 grudnia 2023 - poniedziałek Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
04 grudnia 2023 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1596655548

Czy offroadowcy zdemolowali miejski las?

Część mieszkańców ulicy Granicznej w Jeleniej Górze nie kryje oburzenia z powodu - jak mówią - zdemolowania lasu miejskiego.


Część mieszkańców ulicy Granicznej w Jeleniej Górze nie kryje oburzenia z powodu - jak mówią - zdemolowania lasu miejskiego przez uczestników imprezy pn.  "200 pieczatek w 24 godziny" - offroadowego rajdu 4x4.  Warto podkreślić, że impreza jest legalna i odbyła się pod patronatem prezydenta miasta."Mieszkam nieopodal trasy rajdu i jestem  tą głupotą porażony" - mówi jeden z mieszkańców ulicy Granicznej. 

Zbigniew Rzońca rzecznik MPGK Jelenia Góra, która to spółka zawiaduje lasami komunalnymi odpowiada, że zniszczeń praktycznie nie było a to co zostało naruszone zostanie zrekultywowane przez organizatorów w najbliższych dniach, ponieważ poniedziałek i wtorek były deszczowe, co uniemożliwiało pracę.

"Teren jest rozjeżdżany codziennie przez ludzi, którzy uprawiają offroad. Jest nam przykro, że o całe zło oskarża się grupę ludzi, która chce to robić legalnie zgodnie z prawem mając zgodę Prezydenta Miasta - mówi główny organizator imprezy Andrzej Wójcik.

Do tematu wrócimy.