105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 marca 2024 - sobota Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 marca 2024 - sobota Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
02 marca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1592131952

Tłumy na spotkaniu z Rafałem Trzaskowskim

Kandydat na najwyższy urząd w Państwie zaczął swoje wystąpienia od podziękowania za tak mocne zaangażowanie w zbieranie podpisów na listach poparcia.


Tłumy ludzi z regionu jeleniogórskiego przybyły dzisiaj przed południem na Plac Ratuszowy w Jeleniej Górze by spotkać się z kandydatem na Prezydenta RP Rafałem Trzaskowskim. Kandydat na najwyższy urząd w Państwie zaczął swoje wystąpienia od podziękowania za tak mocne zaangażowanie w zbieranie podpisów na listach poparcia. Podczas wystąpienia podkreślał wagę miejsca Polski w Unii Europejskiej, mówił też o konieczności 'odbudowy wspólnoty'. Na koniec poprosił o jeszcze większą mobilizację w ciągu tych ostatnich dwóch tygodni przed wyborami. Rafał Trzaskowski przyjechał do stolicy Karkonoszy na zaproszenia prezydenta miasta Jerzego Łużniaka który podkreślał wiedzę gościa na temat funkcjonowania samorządów.

Całe wystąpienie Rafała Trzaskowskiego w Jeleniej Górze:

W niedzielę ubiegający się o urząd prezydenta RP Rafał Trzaskowski prowadzi kampanię wyborczą na Dolnym Śląsku. Spotkania z mieszkańcami regionu rozpoczął od Jeleniej Góry; następnie będzie w Legnicy i we Wrocławiu.


#jeleniagora #rafałtrzaskowski2020