105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 września 2023 - piątek Imieniny: Michała, Gabriela, Rafała

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Anna Tarkota

Budzimy Przebojowo!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 września 2023 - piątek Imieniny: Michała, Gabriela, Rafała

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
29 września 2023 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1590138886

W sobotę wyjątkowy koncert na żywo!

W sobotę (23.05) będzie można zobaczyć w internecie wyjątkowy koncert na żywo, który zorganizowała wybitna śpiewaczka operowa, jeleniogórzanka Anna Patrys.


Do tego projektu zaprosiła swoich przyjaciół którzy przez dwie godziny prowadzić nas będą przez całe spektrum muzyki od poważnej do rozrywkowej. Całość będzie można oglądać od godz. 20.00 na stronie TV Strimeo oraz na naszej stronie facebookowej Muzyczne Radio INFO.

Koncert LIVE dedykowany jest wszystkim grupom zawodowym, które w czasie pandemii trwały i nadal trwają na swoich stanowiskach. Nauczyciele, Policjanci, Dziennikarze, Strażacy, Ratownicy medyczni, gastronomia, Lekarze, Administracja, Pielęgniarki, Fizjoterapeuci, kurierzy, kierowcy i wielu innych, którzy będą bohaterami tego koncertu będą również tymi, którzy zapowiedzą utwory. Pomyślano o czymś w rodzaju konwencji "Koncertu życzeń" gdzie przedstawiciel każdej grupy zawodowej zapowie dedykowany jej właśnie utwór. Zapowiedzi to krótkie filmiki tzw. setki (do 60 sek) w absolutnie dowolnej formie. W ten sposobów występ stanie się bliższy wszystkim zaangażowanym i oglądającym, bo jest po prostu od ludzi dla ludzi.

Solistką wieczoru będzie śpiewaczka operowa Anna Patrys, jeleniogórzanka z urodzenia:
która zaprosiła do współpracy ( do duetu) znakomitych jeleniogórskich artystów:
Róża Wysocka - fortepian (akompaniament)
Natalia Wysocka - skrzypce (II koncertmistrz Filharmonii Dolnośląskiej)
Joanna Moryc - sopran (Filharmonia Dolnośląska/Zespół Vocalis)
Aneta Kolendo - śpiew (oboistka Filharmonii Dolnośląskiej)
Tadeusz Wnuk - aktor (Dyrektor Teatru im. C.K.Norwida w Jeleniej Górze)
Klaudiusz Leśniak - baryton (śpiewak operowy)

Zatem zapraszamy o godzinie 20.00 na koncert!