105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 lutego 2024 - środa Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 lutego 2024 - środa Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
28 lutego 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1588851794

Kolejna pomoc dla szpitala w Jeleniej Górze

500 kombinezonów ochronnych od spółki Promatic trafiło do Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej


 

Jeleniogórska spółka Promatic Sp. z o.o. dołączyła do grupy firm wspierających lokalnie walkę z epidemią koronawirusa i zakup środków ochrony osobistej na rzecz Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej.

Postanowiliśmy podziękować wszystkim służbom, które z takim poświęceniem pomagają innym i wesprzeć walkę z negatywnymi skutkami pandemii. Dołączyliśmy do akcji jednoczącej polskich przedsiębiorców Jesteśmy razem. Pomagamy, w ramach której placówki służby zdrowia, osoby poszkodowane skutkami pandemii, czy organizacje pozarządowe, otrzymują niezbędną pomoc” - mówi prezes spółki Promatic, Paweł Paliwoda.

Dzięki wsparciu Promatic Sp. z o.o. Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej otrzymało 500 kombinezonów ochronnych, które w tym tygodniu zostały dostarczone do szpitala.Mówi dyrektor szpitala Nikolaj Lambrinow.

Chciałem wyrazić podziękowania dla właściciela firmy Promatic pana Pawła Paliwody, że wpisuje się jako kolejny przedsiębiorca w pomoc dla szpitala w Jeleniej Górze. Trzeba powiedzieć, że ta pomoc jest takim bardzo dobrym przykładem  w pewnym sensie partnerstwa publiczno-prywatnego. Bo z jednej strony mamy prywatne firmy jak ta pana Paliwody a z drugiej  cały aparat nazwijmy go państwowo - samorządowy. Bo mamy i pomoc Urzędu Marszałkowskiego, Wojewody, samorządów począwszy od samorządu miasta poprzez powiat a skończywszy na samorządach gminnych. To wszystko razem bardzo dobrze świadczy o tym, że w sytuacji zagrożenia potrafimy sobie wzajemnie pomóc. To jest bardzo korzystne”-powiedział Nikolaj Lambrinow Dyrektor Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej.     

            Do tej pory pomoc w formie maseczek ochronnych od spółki Promatic otrzymały :

Specjalistyczny Szpital  im. dr Andrzeja Sokołowskiego w Wałbrzychu,  Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego i Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Jerzego Gromkowskiego we Wrocławiu oraz Zespół Opieki Zdrowotnej z ul. Jeleniogórskiej w Bolesławcu.

Gorąco zachęcamy także innych przedsiębiorców do dołączenia do akcji i wspólnej, solidarnej pomocy.