105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 grudnia 2023 - piątek Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 grudnia 2023 - piątek Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
01 grudnia 2023 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1587037957

Ratowali łabędzia

Policjanci z Kamiennej Góry otrzymali zgłoszenie o rannym łabędziu znajdującym się przy ul. Kościuszki w Kamiennej Górze.


 

Policjanci z Kamiennej Góry otrzymali zgłoszenie o rannym łabędziu znajdującym się przy ul. Kościuszki w Kamiennej Górze. Na miejsce udał się partol.

W czwartek 16 kwietnia mieszkańcy ul. Kościuszki zobaczyli parę łabędzi przelatujących nisko nad ich posesją. W pewnym momencie, jeden z ptaków zderzył się z lampą uliczną i upadł na jezdnię. Przybyli na miejsce policjanci lekarza weterynarii, wezwanie podjął jedynie weterynarz z placówki przy ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze. Podał rannemu ptakowi sterydy, oraz płyny i ocenił obrażenia. Poproszono o pomoc pogotowie dla rannych ptaków z Jedliny Zdroju, trzeba było jednak dostarczyć rannego ptaka do lecznicy. Instytucje odpowiedzialne za ranne zwierzęta na terenie miasta nie podjęły żadnych działań. Łabędź ostatecznie został przygarnięty przez mieszkańców ul Kościuszki. Miejmy nadzieję, że wróci do sił i do swojej partnerki.