105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 grudnia 2023 - sobota Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

Festiwal hitów
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 grudnia 2023 - sobota Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
02 grudnia 2023 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1583136631

23 MFF ZOOM ZBLIŻENIA to już historia

Kilkadziesiąt godzin projekcji konkursowych, pokazów filmowych oraz spotkań z ludźmi kina - pokazem nagrodzonych filmów zakończył się 23 MFF ZOOM ZBLIŻENIA.


Dzień wcześniej na finałowej gali w teatrze im. Norwida ogłoszono wyniki i rozdano nagrody w czterech głównych kategoriach. Uroczystość uświetnił uświetnił koncert Nigel Kennedy w recitalu z Beatą Urbanek - Kalinowską. Dla oceniających filmy konkursowe jurorów to był wyjątkowo pracowity festiwal, mówi Kinga Dębska- reżyserka i scenarzystka. przewodnicząca kapituły w kategorii: FILM FABULARNY.

Nagroda główna w konkursie filmu animowanego dla dzieci powędrowała do Otalii Cauuse za film 'o28”. W kategorii filmu dokumentalnego nagrodę główną jury przyznało filmowi 'Maelstrom” w reżyserii Misjii Pekel. W Konkursie Filmu Fabularnego wygrała Florence Bouvy i jej film 'Do końca świata”. W kategorii filmu animowanego nagrodę zdobyła Daria Kashcheeva za film 'Córka”.

Zdjęcia


zoom Miedzynarodowy Festiwal Filmowy ZOOM Zbliżenia mff zoom zbliżenia