105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lutego 2024 - piątek Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Budzimy Przebojowo!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lutego 2024 - piątek Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
23 lutego 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1581587594

Dramat na basenie!

Z nieoficjalnych informacji wynika , że włosy dziewczynki mogły zostać wciągnięte przez basenową pompę.


Dramatyczne sceny miały miejsce wczoraj wieczorem na basenie jednego z obiektów hotelowych w Łomnicy pod Jelenią Górą. 12-letnia dziewczynka z nieustalonych jeszcze przyczyn straciła przytomność i zniknęła pod powierzchnią wody. Mówi oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze Edyta Bagrowska.

Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności tego fatalnego w skutkach zdarzenia. Obecnie czynności prowadzone są w kierunku bezpośredniego sprowadzenia zagrożenia utraty życia lub zdrowia. Na tym etapie nikt nie usłyszał zarzutów a postępowanie prowadzone jest w sprawie - mówi rzecznik prasowy prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prokurator Tomasz Czułowski.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że włosy dziewczynki mogły zostać wciągnięte przez pompę a uwalniać z tej pułapki miało ją kilku mężczyzn. Dziewczynka która przyjechała na ferie z mamą, przebywa obecnie w szpitalu we Wrocławiu , jej stan jest krytyczny.