105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
11 grudnia 2023 - poniedziałek Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
11 grudnia 2023 - poniedziałek Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
11 grudnia 2023 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1579511995

Kandydat na szefa PO w Jeleniej Górze

Trwa kampania w Platformie Obywatelskiej, której celem jest wyłonienie nowego przewodniczącego partii.


Tomasz Siemoniak, kandydat na fotel przewodniczącego Platformy Obywatelskiej odwiedził w niedzielę w ramach wewnętrznej kampanii na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Jelenią Górę. Kilka godzin wcześniej był we Wrocławiu. 

 

Po tym jak ze startu w wyborach  na przewodniczącego PO wycofał się Bartosz Arłukowicz, pięciu  kandydatów walczy o to, aby przejąć schedę po Grzegorzu Schetynie. W tym gronie jest dwójka z Dolnego Śląska:  poseł Tomasz Siemoniak oraz senator Bogdan Zdrojewski.

 

Ten pierwszy  może liczyć na wsparcie m.in. Grzegorza Schetyny czy prof. Alicji Chybickiej. W Jeleniej Górze wsparli go min. posłanka Zofia Czernow, prezydent miasta Jerzy Łużniak, Marcin Zawiła i Jerzy Pokój.

 

Działacze PO nowego szefa będą wybierać 25 stycznia. Jeżeli żaden z kandydatów nie osiągnie odpowiedniej liczby głosów, to drugą turę wyborów zaplanowano na 8 lutego.

 

Zdjęcia