105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 listopada 2023 - środa Imieniny: Błażeja, Saturnina

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Zbigniew Deka

Budzimy Przebojowo!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 listopada 2023 - środa Imieniny: Błażeja, Saturnina

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
29 listopada 2023 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1578474637

Spotkanie noworoczne

Najlepsze jeleniogórskie firmy oraz organizacje pozarządowe odebrały nagrody Prezydenta Miasta.


Uroczysta gala z udziałem samorządowców, parlamentarzystów, przedsiębiorców oraz zaproszonych gości odbyła się w teatrze Norwida.Celem nagród jest uhonorowanie firm i organizacji, które w sposób szczególny wyróżniły się w minionym roku, a przez osiągane sukcesy budują również pozytywny wizerunek miasta – podkreślił prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak., który podsumował także miniony rok.

Spotkanie noworoczne było tez okazją do uhonorowania jeleniogórzanki Lucyny Kornobys, laureatki Plebiscytu “Przeglądu Sportowego” i Polsatu na najlepszych sportowców minionego roku. Medalistka igrzysk paraolimpijskich z Rio de Janeiro i ubiegłoroczna mistrzyni świata w pchnięciu kulą zdobyła tytuł w kategorii 'Sport bez barier'. Prezydent pogratulował sportsmence sukcesu i podziękował je za zaangażowanie w promocję miasta.

Najlepsze firmy w 2019 roku z nagrodą prezydenta miasta: Elektromont S.A., ORM Poland, spółka ZORKA oraz Cukiernia - Piekarnia Mrugała W kategorii Organizacja Pozarządowa Roku nagrodę odebrała Fundacja Leroy Merlin.

 


Prezydent Miasta Marcin Wyrostek Lucyna Kornobys #jelreniagóra wyróżnienia spotkanie noworoczne