105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
21 lutego 2024 - środa Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
21 lutego 2024 - środa Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
21 lutego 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1576223378

Choinkowy Las pomaga dzieciom chorym na raka

Kupując świąteczne drzewko, pomożesz małym pacjentom z Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej "Przylądek Nadziei"


Choinkowy Las dla Przylądka Nadziei, to wspólna idea Green Partners i Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową". W tym roku po raz pierwszy zawitała do Legnicy i zaprasza do pomagania dzieciom, które mierzą się z poważną chorobą. 10 złotych z każdego kupionego w Choinkowym Lesie drzewka przeznaczane jest na pomoc i opiekę nad dziećmi z kliniki Przylądek Nadziei. 

W klinice "Przylądek Nadziei" leczy się co roku 2000 dzieci chorych na raka. Mali pacjenci z regionu legnickiego to w tej liczbie druga co do wielkości grupa. W tym roku można pomóc im w powrocie do zdrowia kupując… choinkę!

W tym roku akcję wspiera "Program Broviac. Krócej w szpitalu", który polega na wyposażaniu małych pacjentów i ich rodziców w nierefundowane preparaty i akcesoria do domowej pielęgnacji wkłucia centralnego. (Więcej o programie: www.naratunek.org/broviac) Jedna kupiona przez Legniczan choinka to dwa dni krócej w szpitalu dla jednego dziecka!

W ofercie Choinkowego Lasu znaleźć można jodłę kaukaską, jodłę kalifornijską, świerka srebrnego oraz świerka pospolitego. Choinki cięte i doniczkowe. Od 40 cm do 7 metrów. Choinkowi eksperci z Green Partners przywitają każdego z szerokimi uśmiechami, pomogą dobrać idealne drzewko i pokażą sposób zamontowania go do stojaka w pięć sekund! A przede wszystkim serdecznie uściskają za pomoc i serce dla dzieci chorych na raka.

Choinkowy Las w Legnicy
ul. Fabryczna, naprzeciwko “CH bi1”

Czynny codziennie od 6 do 23 grudnia

w godzinach 9.00-21.00

cały asortyment można zobaczyć na www.choinkowylas.com

 

dzieci chore na raka Program Broniąc. Krócej w szpitalu Przylądek nadziei Fundacja Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową sprzedaż choinek świąteczne drzewko