105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 października 2023 - czwartek Imieniny: Placyda, Apolinarego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Noc na HitPlanecie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 października 2023 - czwartek Imieniny: Placyda, Apolinarego

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
05 października 2023 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1574247245

Mieszkańcy czekają na uruchomienie lodowiska

Bolesławianie z niecierpliwością czekają na uruchomienie miejskiego lodowiska. Jest tylko jeden problem - niesprzyjająca aura.


Od kiedy bolesławieckie lodowisko z centrum miasta zostało przeniesione na teren ośrodka wodno sportowego przy ulicy Spacerowej, coraz więcej osób zadaje sobie pytanie, jakie będą jego dalsze losy. Jak informuje Jacek Dudyński, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, największym zagrożeniem dla funkcjonowania lodowiska jest aura. Niestety z roku na rok, zimy są coraz cieplejsze, dlatego termin jego uruchomienia ulega przesunięciu. W poprzednim sezonie lodowisko udało się uruchomić dopiero w styczniu, ponieważ niemal przez cały grudzień padał deszcz. 

lodowisko Bolesławiec uruchomienie lodowiska MOSiR Bolesławiec środek sportowo wypoczynkowy przy ulicy Spacerowej