105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
07 grudnia 2023 - czwartek Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
07 grudnia 2023 - czwartek Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
07 grudnia 2023 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1574245440

Królewna z drewna za pół ceny oraz Sylwestrowy Hemar i Homary w ZTA!

Zdrojowy Teatr Animacji po raz kolejny dołącza do ogólnopolskiej akcji - Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny. Przy okazji poleca się na Sylwestra.


„Królewna z drewna” Waldemara Wolańskiego to piękna baśń adresowana przede wszystkim do małych dzieci, ale będąca również atrakcyjną propozycją dla dzieci starszych i młodzieży. Opowieść w wykonaniu aktorów Zdrojowego Teatru Animacji ma to wszystko, co powinna mieć baśń: magię, czary, walkę dobra ze złem.


Poza walorami muzycznymi i plastycznymi – głównie pięknymi, animowanymi lalkami – „ Królewna z drewna” jest jednocześnie doskonałą propozycją edukacyjną, uczącą gatunków drzew oraz w atrakcyjnej formie zachęcającą do obcowania z przyrodą.


Spektakl "Królewna z drewna" bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Polska - zobacz więcej. Weekend za pół ceny". Bilet normalny - 10 zł; bilet rodzinny (dla 3 osób) - 21 zł    

WYDARZENIE NA FB - KLIK

A w sylwestrowy wieczór Zdrojowy Teatr Animacji także ma dla Was coś nadzwyczajnego i z całą pewnością niepowtarzalnego.

W ten ostatni tego roku wieczór zapraszamy na premierę spektaklu muzycznego pt.: "Hemar i homary. Przeboje przedwojennego kabaretu".
W programie także bufet z ciepłymi daniami, przekąskami i napojami oraz toast na powitanie Nowego Roku.
 
Na koncert złożą się najpopularniejsze utwory Mariana Hemara, Juliana Tuwima, Andrzeja Własta i innych autorów kabaretowych szlagierów XX-lecia międzywojennego, które na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej.
 
Bilety w cenie 160 zł/os. (cena obowiązuje do 10. grudnia, po tej dacie - 180 zł/os.)  
 
 
SŁÓW KILKA O WYDARZENIACH:
OBSERWUJ ZDROJOWY TEATR ANIMACJI W SOCIAL MEDIACH:
 
 

 

zta Zdrojowy Teatr Animacji bilety listopad sylwester w zta repertuar grudzień Królewna z drewna zdrojowy teatr animacji jelenia góra zta jelenia góra hemar i homary polska zobacz więcej weekend za pół ceny