105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
09 grudnia 2023 - sobota Imieniny: Wiesława, Leokadii, Joanny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
09 grudnia 2023 - sobota Imieniny: Wiesława, Leokadii, Joanny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
09 grudnia 2023 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1573105844

Ciekawa oferta dla poszukujących pracy

W najbliższy piątek, 26 firm w Görlitz, Weißwasser i Zittau otworzy w godzinach od 16.00 do 20.00 swoje drzwi przed zainteresowanymi.


To już druga edycja wydarzenia 'Spätschicht', dzięki któremu zainteresowani pracą u sąsiadów mogą poznać firmy w Görlitz i okolicach od zaplecza.

Spółka Europastadt GörlitzZgorzelec, która jest odpowiedzialna za rozwój gospodarczy Görlitz, współorganizuje to wydarzenie w kooperacji z zespołami pracowników ds. Rozwoju gospodarczego w Zittau i Weißwasser.

Görlitz
Birkenstock GmbH & Co. KG Services
CIDEON Software & Services GmbH & Co. KG
DMD Görlitz GmbH, Dialog Marketing Dienstleistung
ENSO NETZ GmbH, Regionalbereich Görlitz
Expleo Technology Germany GmbH
Kran-Service Hartmann GmbH
KSC Kraftwerks-Service Cottbus Anlagenbau GmbH NL Görlitz
Niederschlesische Wurstmanufaktur Görlitz GmbH & Co. KG (oprowadzenie po zakładzie tylko po uprzednim zapisaniu się na listę)
Pla.to Technology GmbH
SKAN Deutschland GmbH
Sysmex Partec GmbH (oprowadzenie po zakładzie tylko po uprzednim zapisaniu się na listę)
TKG Turbinenkomponenten Görlitz GmbH

Weißwasser
Familienunternehmen Kunze
Nickel Fenster GmbH & Co .KG (oprowadzenie po zakładzie tylko po uprzednim zapisaniu się na listę)
SpiegelArt
Stadtwerke Weißwasser GmbH
Stölzle Lausitz GmbH (oprowadzenie po zakładzie tylko po uprzednim zapisaniu się na listę)
Uhren & Schmuck Schirrock
Willms Weißwasser GmbH & Co .KG

Zittau
büroplan-ergoplan e.K
digades GmbH
Handtmann Maschinenvertrieb GmbH & Co.KG
Havlat Präzisionstechnik GmbH
Johnson Drehtechnik GmbH
Kratzer Metallbau GmbH
ZIK Zittauer Kunststoff GmbH


Transport do firm
Uczestnicy drugiej edycji 'Spätschicht', zainteresowani poznaniem firm z terenu miasta Görlitz, będą mieli tym razem możliwość przemieszczania się bezpłatnymi autobusami, które specjalnie na potrzeby wydarzenia będą kursowały pomiędzy firmami. Ułatwi to dotarcie do jak największej liczby firm.

Do dyspozycji odwiedzających zakłady pracy uczestników 'Spätschicht' będą trzy linie:

Linia1 - autobus rozpoczyna kurs na nieoficjalnym przystanku przy Jakobstraße 34, przed wejściem do Pasażu Handlowego Strassburga (DMD Görlitz GmbH) i kończy na terenie strefy inwestycyjnej w Hagenwerdera, a następnie wraca do przystanku startowego.
Linia2 - autobus rozpoczyna kurs na oficjalnym przystanku przy Wyższej Szkole Zittau/Görlitz, niedaleko mostu Jana Pawła II i kończy w Ebersbach przy firmie ENSO NETZ GmbH, przy ulica Gottlieb-Daimler-Straße 15, a następnie wraca do przystanku startowego.
Linia3 - autobus rozpoczyna kurs na oficjalnym przystanku przy Wyższej Szkole Zittau/Görlitz, niedaleko mostu Jana Pawła II i kończy na terenie strefy inwestycyjnej w Hagenwerdera, a następnie wraca do przystanku startowego.

Wszystkie autobusy rozpoczynają kursy o pełnych godzinach: 16.00, 17.00, 18.00 i 19.00, natomiast wracają o 16.30, 17.30, 18.30 i 19.30.

Szczegółowe informacje, program oraz lista wszystkich firm uczestniczących w 'Spätschicht', znajdą Państwo na stronie na stronie www.spaetschicht.eu, a także na stronach: www.goerlitz.de/spaetschicht.html, www.zittau.de/spaetschicht, www.weisswasser.de/spaetschicht