105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lutego 2024 - piątek Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Budzimy Przebojowo!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lutego 2024 - piątek Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
23 lutego 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1565341530

Imprezownik, czyli gdzie warto i trzeba być w nadchodzący weekend

Zapraszamy na wydarzenia najbliższych dni w regionie.


Na początek zmagania fizyczne.

Przeżycie wielkiej przygody ze sprawdzianem własnej wytrzymałości- już w najbliższy piątek rusza II edycja Bum, czyli Bardzo Uciążliwego Marszu szlakami Gór Bystrzyckich i Orlickich, mówi organizator Monika Olech.

 

Jeżeli nie bieganie, to może spływ? Najbardziej wymyślne wehikuły pływające będzie można podziwiać w sobotę 24 sierpnia podczas święta Starego Miasta w Görlitz i Jakubów w Zgorzelcu.

W 4 edycji Spływu na byle czym, dla tych którzy wykażą się największą fantazją w konstruowaniu łodzi organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody. W zawodach mogą wziąć udział drużyny od dwóch do czterech osób, Czekamy na zgłoszenia, mówi Katarzyna Wilk-Sosnowska z Kultur Service.

 

W najbliższą sobotę i niedzielę w Nielestnie nieopodal Jeleniej Góry odbędzie się doroczna edycja festynu na którym mile widziani są mieszkańcy ale też i goście z innych miejscowości.

Zaplanowane są min zawody pontonowe na Bobrze, będzie możliwość pływania kajakiem w okolicach Cypla. Sobotę zwieńczy
wieczór taneczny pod chmurką. Zaprasza współorganizator Nielestno-Fest Katarzyna Kotołowska.

 

W Cieplicach propozycja dla melomanów.

Trzech utalentowanych i wielokrotnie nagradzanych muzyków: Anna Kosa, Marcin Sweklej i Andrzej Kolasiński wystąpi w kolejnej odsłonie Koncertów Promenadowych w jeleniogórskich Cieplicach. W Muszki koncertowej Parku Zdrojowego zespół A.M.A Trio zaprezentują się w najbliższą niedzielę, zaprasza Grzegorz Koczubaj ze Zdrojowego Teatru Animacji.

 

W najbliższą sobotę dzień patrona Ludzi Gór czyli Św Wawrzyńca.

Jak co roku 10 sierpnia na Śnieżkę przybywają pielgrzymi by uczestniczyć w dorocznych obchodach święta. Mówi ratownik dyżurny stacji centralnej GOPR w Jeleniej Górze Ryszard Jędrecki.

 

Zapraszamy także do kina Lot

 

Poniżej spis wszystkich imprez w regionie

Plik PDF