105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 lutego 2024 - poniedziałek Imieniny: Mirosława, Aleksandra
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 lutego 2024 - poniedziałek Imieniny: Mirosława, Aleksandra

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
26 lutego 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1564050607

Nastolatki opublikowały zdjęcia do których pozowały na cmentarzu. Teraz staną przed sądem


Trzy nastolatki z Jedliny Zdroju pod Wałbrzychem wymyśliły sobie nietypowy sposób na spędzenie jednego z wiosennych wieczorów. Na miejscowym cmentarzu kładły się na nagrobkach i w takich pozach fotografowały. Zdjęcia trafiły do sieci. Sprawa zbulwersowała jednego z mieszkańców Wrocławia, który trafił na te zdjęcia.

Zdjęcia nastolatek pozujących na cmentarnych nagrobkach wynalazł w sieci jeden z mieszkańców Wrocławia. Natychmiast zgłosił sprawę miejscowej policji. Wrocławscy policjanci przekazali ją swoim kolegom z Wałbrzycha.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sprawa miała miejsce wiosną tego roku. Dziś, kiedy policja podjęła działania, na miejscu była tylko jedna z dziewczyn uczestniczących w niechlubnej zabawie. Reszta przebywa na wakacjach. Po powrocie z wypoczynku resztę czasu wolnego spędzą tłumacząc się z tego, co zrobiły.

jedlina-zdrój cmentarz nastolatki