105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 marca 2023 - poniedziałek Imieniny: Lidii, Ernesta

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 marca 2023 - poniedziałek Imieniny: Lidii, Ernesta

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
27 marca 2023 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1563966734

Komunikacyjny armagedon w Wałbrzychu. Budowa obwodnicy paraliżuje miasto


W Wałbrzychu trwa wielka przebudowa komunikacyjna. Prace trwają w najbardziej newralgicznych miejscach miasta, gdzie tworzą się gigantyczne korki. To duże utrudnienie dla choćby dla kierowców jadących od strony Wrocławia w kierunku Czech i Skalnego Miasta.

Kierowcy jeżdżący tego lata po Wałbrzychu muszą wykazać się ogromną cierpliwością. Prowadzona w kilku, najbardziej newralgicznych miejscach miasta budowa zachodniej obwodnicy Wałbrzycha praktycznie sparaliżowała komunikacyjnie miasto.

Od niemal roku trwa przebudowa ulicy Kamienieckiej, czyli wjazdu do Wałbrzycha od strony Kłodzka. Także i tam, z powodu co chwilę zmienianej organizacji ruchu kierowcy wjeżdżający i wyjeżdżający z miasta muszą odstać swoje w korku.

Gwoździem do trumny wałbrzyskich kierowców będzie rozpoczynająca się za kilka tygodni przebudowa ulic 1-go maja i zachodniej, czyli wjazdu do Wałbrzycha od strony Kamiennej Góry. Już dziś na tym odcinku pracują  służby wodociągowe, gazownicze i telekomunikacyjne.

Wałbrzyszanom nie pozostaje nic innego jak zacisnąć zęby i czekać na zakończenie prac z myślą, że musi być gorze, żeby było lepiej.

(JZ)

 

remonty dróg utrudnienia wałbrzych