105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
11 grudnia 2023 - poniedziałek Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
11 grudnia 2023 - poniedziałek Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
11 grudnia 2023 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1562952534

Najazd gotów na Bolków. Ruszyło Castle Party 2019 [FOTO]


W czwartek festiwal wystartował na małej scenie, dziś pierwsze koncerty na zamku. Kolejna edycja Castle Party – gotyckiego festiwalu organizowanego już od ćwierćwiecza na zamku w Bolkowie staje się faktem.

Festiwal to jedyne tego typu wydarzenie na Dolnym Śląsku, ale i w Polsce. To nie tylko fakt zorganizowania imprezy w średniowiecznych murach. Publiczność Castle Party słynie z wyszukanych strojów – miasto wypełnia się ubranymi głównie w skóry, atłasy, koronki, gorsety, czerń, czerwień, purpurę i metalową biżuterię uczestnikami

Festiwal Castle Party święto miłośników mrocznego elektro, gotyckiego rocka. W tym roku zobaczymy tam składy Atari Teeenage Riot, Merciful Nuns, Solar Fake i Lord Of The Lost, szwedów z Deathstars, amerykański blackmetalowy Dawn of Ashes, islandzki Solstafir i farerska wokalistka Eivor.

Polskę reprezentować będą m.in. grupy DDA, Agressiva 69, Helroth i folkowy Żywiołak. Przez trzy dni działać będzie też Mała Scena, na której wystąpią m.in. Lilla Veneda, Entropia, Mord’a’Stigmata, Hexvessel, Dead Factory, The Devil & The Universe, Forndom, Ash Code i Reactor7x.

W Hacjendzie będą grać DJ-e. Będzie też słynne „pool party” na miejscowym basenie, który w tym roku ponownie zostanie udostępniony festiwalowym gościom.


#castleparty #zamekbolków #bolków #muzyczneradio #festiwal