105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lutego 2024 - czwartek Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lutego 2024 - czwartek Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
22 lutego 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1562665914

Wałbrzych. Zbudują tanie biura dla młodych ludzi zaczynających działalność gospodarcza


6 milionów złotych kosztował będzie remont starej kamienicy w Śródmieściu Wałbrzycha, która stać się inkubatorem młodych przedsiębiorców, rozpoczynających działalność gospodarczą.

Niski czynsz, względnie małe pomieszczenia, dobra lokalizacja i bardzo dogodne warunki najmu – to wszystko zachęcić ma młodych przedsiębiorców do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej w Wałbrzychu. To właśnie z myślą o młodych ludziach gmina wyremontuje budynek po dawnej szkole położony w ścisłym centrum miasta, zamieni w biura do wynajęcia i odda młodym przedsiębiorcom/ Mówi Roman Szełemej, prezydent Wałbrzycha.

To, że młodzi ludzie potrzebują tego typu miejsc dowiodły badania, przeprowadzone 3 lata wcześniej na zlecenie gminy / Mówi Kamil Orpel z wałbrzyskiego magistratu

Chociaż budynek stoi w rejonie objętym ścisłą opieką konserwatorką z tego co obecnie składa się na jego bryłę, pozostaną tylko ściany zewnętrzne i stropy.

Inwestycja zakończyć się ma do końca 2020 roku, pierwsze firmy wprowadzą się do budynku w połowie 2021 roku. 

Zdjęcia