105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 grudnia 2023 - niedziela Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

Strefa 79+
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 grudnia 2023 - niedziela Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
03 grudnia 2023 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1561651994

Fotele w Teatrze Norwida zamontowane

Fotele w teatrze to taka wisienka na torcie. Muszą być ładne, spełniać określone wymogi BHP(niepalność) ale przede wszystkim mają być wygodne dla gości.


Dzisiaj zamontowano nowe, wykonane w Turcji foteli w zrewitalizowanym, zabytkowym obiekcie Teatru Norwida w Jeleniej Górze. To jeden z ostatnich aktów gruntownego remontu tego budynku ale jeden z najbardziej efektownych. Szara tapicerka i drewnianym obiciu wspaniale współgra z całością wnętrza. Mówi prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak.

 


remont #teatrnorwida #jeleniagora #nowefotele