105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 marca 2023 - czwartek Imieniny: Anieli, Kwiryna, Leonarda

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

Noc na HitPlanecie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 marca 2023 - czwartek Imieniny: Anieli, Kwiryna, Leonarda

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
30 marca 2023 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1559748504

Groźny incydent w okolicach dworca Wałbrzych Szczawienko. Pociąg zahaczył młodą kobietę [FOTO]


Do groźnie wyglądającego incydentu doszło kilka minut po godzinie szesnastej, kilkadziesiąt metrów przed peronem dworca Wałbrzych Szczawienko. Pociąg Kolei Dolnośląskich prawdopodobnie zahaczył o przechodzącą przez tory młodą kobietę.

Kobieta przechodziła w niedozwolonym miejscu. Jak udało nam się dowiedzieć, maszynista widział ją i zaczął trąbić. Kobieta nie zdążyła jednak odejść od torów i prawdopodobnie pociąg jadący z Wrocławia do Szklarskiej Poręby zahaczył ją. Poszkodowana przewróciła się na kolejowym nasypie. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe i policję, która będzie wyjaśniać okoliczności tego incydentu.

Pociąg początkowo zatrzymał się w miejscu, gdzie doszło do zdarzenia, po kilkudziesięciu minutach przejechał jednak na dworzec, gdzie część pasażerów wysiadała. Skład będzie opóźniony, mogą pojawić się także inne opóźnienia w pociągach kursujących na odcinku Świebodzice – Wałbrzych Miasto i dalej do Jeleniej Góry czy Szklarskiej Poręby.

Zdjęcia


wałbrzych wypadek PKP PLK