105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
11 grudnia 2023 - poniedziałek Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
11 grudnia 2023 - poniedziałek Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
11 grudnia 2023 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1558774041

Uwaga kierowcy! Od dziś w Wałbrzychu duże utrudnienia w ruchu


Uwaga kierowcy wjeżdżający lub przejeżdżający przez Wałbrzych. Czekają was duże utrudnienia. Miasto zmienia się w gigantyczny plac budowy. Utrudnienia będą ogromne, i potrwają, optyistycznie zakładjąc co najmniej dwa lata. W poniedziałek rusza budowa zachodniej obwodnicy Wałbrzycha – a wraz z nią duże zmiany w organizacji ruchu w najbardziej newralgicznych częściach miasta.  Na pierwszy ogień idzie Podzamcze i Szczawna Zdrój. Tu utrudnienia zaczną się już od soboty.

Problematyczny, szczególnie dla kierowców spoza Wałbrzycha, będzie wyjazd z osiedla Piaskowa Góra w stronę Podzamcza i Szczawna-Zdroju.

Kierowcom jadących przez Wałbrzych tranzytem urzędnicy radzą unikać wjazdu do centrum miasta i kierować się od razu w stronę strefy ekonomicznej.

Jak widać zmiany w organizacji i utrudnienia będą uciążliwe, a to dopiero początek wielkiej budowy. Wałbrzyskim kierowcom życzymy dużo cierpliwości.