105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 grudnia 2023 - sobota Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

Top30.PL
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 grudnia 2023 - sobota Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
02 grudnia 2023 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1553675858

Karateka z Wałbrzycha wiceprzewodniczącym światowej organizacji Karate Kyokushinkai


Eugeniusz Stanisławek, prezes wałbrzyskiego Klubu Karate Kyokushinkai został wiceprzewodniczącym światowej organizacji tego stylu walki. Oficjalną nominację Stanisławek odebrał w Japonii, podczas rozgrywanych w Fukuoce zawodach Pucharu Świata w Karate Kyokushinkai.

– W lipcu 2018 roku zostałem wiceprzewodniczącym światowej organizacji Kyokushin Tezuka Group wcześniej zostałem o tym fakcie poinformowany – powiedział w rozmowie z naszym reporterem Eugeniusz Stanisławek – Natomiast teraz odebrałem dyplomy, pasy i oficjalne nominacje na stanowisko i stopień 7 dan.

Eugeniusz Stanisławek to jeden z niewielu karateków na świecie posiadających 7 dan. Podczas swojej ponad 40 letniej kariery wychował wielu zawodników, którzy osiągnęli poziom europejski poziom mistrzowski.

– Od 5 dana w górę wymagane są osiągnięcia organizacyjne czyli publikowanie, wychowanie zawodników, osiągnięcia trenerskie i organizacyjne. Sukcesy moich wychowanków? W Mistrzostwach Świata Elżbieta Łukaniuk zdobyła trzecie miejsce, jeżeli chodzi o Mistrzostwa Europy to tych medali było około 20 – nie jestem w stanie na szybko dokładnie policzyć. W Mistrzostwach Polski, niestylowych, czyli nie naszych Tezuka Group, to medali było około 50. – dodaje z uśmiechem Stanisławek