105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lutego 2024 - piątek Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

DMC

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lutego 2024 - piątek Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
23 lutego 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1551711178

Policyjny nocny pościg po Górach Sowich


Przez co najmniej 10 kilometrów wałbrzyscy policjanci ścigali nastoletniego kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli. W niedzielę późnym wieczorem na wąskich i krętych drogach w Niedźwiedzicy i Zagórzu Śląskim rozegrały się sceny jak z sensacyjnego filmu.  Wszystko zaczęło się od próby zatrzymania do kontroli kierowcy małego Citroena C2. Mówi Marcin Świeży, rzecznik wałbrzyskiej policji:

W niedzielę ok. 21. 30 policjanci zauważyli kierowcę jadącego środkiem drogi. Kiedy chcieli zatrzymać go do kontroli, ten zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg – ścigali uciekającego mężczyznę od Podlesia przez Niedźwiedzicę, Zagórze Śląskie, Jugowice – aż do Walimia. Do patrolu dołączyły kolejne radiowozy z Wałbrzycha i Głuszycy. Ucieczka zakończyła się na ustawionej w Rościszowie blokadzie.

Kierującym okazał się 19-latek, nie posiadający uprawnień do prowadzenia pojazdu. W samochodzie znajdował się jeszcze pasażer – 15-letni chłopak, który zaraz po zatrzymaniu pojazdu zaczął uciekać pieszo. Zatrzymany po kilkudziesięciu metrach okazał się być poszukiwanym do osadzenia w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. 

policja wałbrzych pościg