105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
06 grudnia 2023 - środa Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Ziutek Wieczorski

Noc na HitPlanecie
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
06 grudnia 2023 - środa Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
06 grudnia 2023 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1551260554

Komisja Krajowa Solidarności o budżetówce

Dzisiaj w Gdańsku drugi dzień obrad Komisji Krajowej NSZZ Solidarność. Omawiana jest min. sytuacja szeroko rozumianych pracowników sfery budżetowej.


Dzisiaj w Gdańsku drugi dzień obrad Komisji Krajowej NSZZ Solidarność. Omawiana jest min. sytuacja szeroko rozumianych pracowników sfery budżetowej, począwszy od nauczycieli, poprzez pracowników urzędów wojewódzkich, SANEPID-ów, weterynarii, a skończywszy na muzealnikach i pracownikach kultury. Dwa dni temu w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy Nowogrodzkiej odbyło się spotkanie pomiędzy najwyższymi władzami PiS i przedstawicielami NSZZ Solidarność. Przewodniczący Piotr Duda powiedział że decyzja sztabu protestacyjno-strajkowego o zaproszeniu prezesa PiS do rozmów, była jak najbardziej słuszna i dzięki temu, jest nadzieja, że najpilniejsze sprawy pracowników będą niebawem załatwione. Mówi przewodniczący NSZZ Solidarność Regionu Jeleniogórskiego Franciszek Kopeć.

#nszzsolidarność #regionjeleniogórski #komisjakrajowa #budżetówka