105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 grudnia 2023 - sobota Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

Festiwal hitów
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 grudnia 2023 - sobota Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
02 grudnia 2023 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1550830713

Jak się nie dać oszukać "na wnuczka"? Najlepiej nie otwierać nieznajomym. Akcja wałbrzyskiej policji


Wałbrzyska policja rozpoczęła akcję społeczną "Nie daj się oszukać na wnuczka" – skierowaną zarówno do seniorów regionu wałbrzyskiego jak i ich opiekunów.  Celem akcji jest uwrażliwienie na zdarzające się coraz częściej przypadki takich oszustw i wskazanie sposobów na zminimalizowanie ich występowania.

Nie otwierać nieznajomym osobom – to najprostszy sposób uniknięcia problemów – powiedzieli na spotkaniu zorganizowanym w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu przedstawiciele firm i instytucji zaangażowanych w tę problematykę.  Nikt nie przewiduje sankcji ani kar za niewpuszczenie pracownika firm energetycznych, wodociągowych czy spółdzielni mieszkaniowej do mieszkania – podkreślali:

Walka z przestępcami nie jest łatwa. Działają szybko, na terenie całego kraju i są swietnie przygotowani do rozmów z seniorami. Ci często nawet nie potrafią opisać zdarzenia. Mówi nadkomisarz Magdalena Korościk z wałbrzyskiej policji:

 

policja wałbrzych na wnuczka