105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
10 grudnia 2023 - niedziela Imieniny: Julii, Danieli, Bogdana
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
10 grudnia 2023 - niedziela Imieniny: Julii, Danieli, Bogdana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
10 grudnia 2023 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1550564956

ZOOM wystartował!

W Kinie Lot ruszył wczoraj 22. Międzynarodowy Festiwal Filmowy ZOOM ZBLIŻENIA - jeden z największych i najważniejszych festiwali kina niezależnego.


W jeleniogórskim kinie Lot ruszył wczoraj 22. Międzynarodowy Festiwal Filmowy ZOOM ZBLIŻENIA. Warto przypomnieć że jest to jeden z największych i najważniejszych festiwali kina niezależnego w Polsce gdzie prezentowane jest kino autorskie, ambitne, poruszające niezależną i tematykę.

Wczoraj podczas projekcji pozakonkursowych prezentowany był film Kafarnaum o syryjskich dzieciach które uciekły przed wojną. Wieczorem natomiast 'Ułaskawienie', w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego , gdzie twórca nie boi się dotykania trudnych tematów o sytuacji politycznej kraju tuż po wojnie. Kolski udowadnia, że mimo tego trudnego okresu wartości ludzkie nie zostały zadeptane i wciąż miłość oraz odwaga napędza do poświęcania się dla najbliższych.

Dzisiaj o 17:00 FUGA w reż. Agnieszki Smoczyńskiej i po projekcji spotkanie z autorką filmu. Natomiast o 20-stej WINNI, minimalistyczny, trzymający w napięciu duński thriller, sfilmowany tylko we wnętrzu policyjnej centrali 112 i składający się tylko z prowadzonych przez pracującego tam policjanta rozmów telefonicznych. Organizatorem Festiwalu jest Osiedlowy Dom Kultury w Jeleniej Górze.

jelenia góra zoom zoom zbliżenia festiwal kina niezależnego kino niezależne filmy fuga winni ułaskawienie kafarnaum międzynarodowy festiwal filmy 22.międzynarodowy festiwal filmowy 22 edycja