105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 marca 2024 - sobota Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Budzimy Przebojowo!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 marca 2024 - sobota Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
02 marca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1548658943

Uwaga! Na drogach bardzo ślisko. Autobus w rowie, karambol koło Polkowic


Sześć osób zostało rannych w zderzeniu autobusu, ciężarówki i kilku samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej 331 z Polkowic do Chocianowa. Na drogach jest bardzo ślisko. Synoptycy ostrzegają, gołoledzi powinniśmy dziś spodziewać się w całym regionie.

Do wypadku doszło w okolicach szybu KGHM Polkowice Zachodnie. Autobus zjechał do rowu, a samochody wpadały na siebie na śliskiej nawierzchni. Poszkodowani doznali lekkich obrażeń, a ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu pracuje policja i straż pożarna. W okolicach Polkowic na drogach występuje gołoledź i doszło do serii podobnych zdarzeń.

Ostrzeżenie dla wszystkich powiatów przed gołoledzią o poranku wydał także Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Zdaniem synoptyków, miejscami na mokrych drogach i chodnikach może pojawiać się lód. Szczególnie w rejonach, gdzie temperatura w ciągu dnia przy gruncie będzie utrzymywać się na minusie.

Fotografie dzięki uprzejmości fb/112Polkowice 

 

Polkowice karambol