105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 lutego 2024 - sobota Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Raport Regionalny

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 lutego 2024 - sobota Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
24 lutego 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1547037677

"Chciałem zostawić ślad na śniegu"-czyli poezja niesłodzona, o życiu.

'Chciałem zostawić ślad na śniegu. Tomik poezji niesłodzonej' to debiut poetycki jeleniogórzanina, Grzegorza Nowickiego.


Wcześniej dał się poznać jako autor nagrodzonych w Konkursie Ducha Gór opowiadań ( I nagroda w drugiej edycji konkursu Wydawnictwa Ad REM ).
Swoją przygodę ze słowem pisanym zaczął …na Fb, bo jak sam mówi: 'tam od razu widać, czy to co piszę wzbudza zainteresowanie, porusza, czy też nie. Ten niemal natychmiastowy 'tester' to bezcenne narzędzie. Szczególnie, gdy przychodzi refleksja: tyle powstaje różnych tekstów, książek, wierszy, właściwie to niemal wszyscy jeśli nie malują, to wydają książki. To po co jeszcze ja? Ale komentarze, dyskusje pod tekstem, czy sympatyczne 'lajki' dopingują: pisz, to ma sens.


To wyjątkowe wydarzenie, na które zapraszamy do Domu Gerharda i  Carla Hauptmannów w Szklarskiej Porębie nie tylko miłośników poezji, ale także tych, którzy jeszcze nie "zaczytali się" w wierszach. Po spotkaniu z Grzegorzem Nowickim i jego twórczością wielu sięgnie po tomik 'Chciałem zostawić ślad na śniegu', który można będzie zdobyć wraz z dedykacją autora w najbliższy piątek o godz.17.17
Tu Autor z przymrużeniem oka o tym, jaki Jego zdaniem powinien być prawdziwy poeta :

spotkanie kultura poezja chciałem zostawić ślad na śniegu Grzegorz Nowicki Dom Carla i Grerharda Hauptmabów